صنعت و توليد به عنوان مهمترين زيرساخت توسعه اقتصادي کشور هنگامي كه از سرمايه انسانی با توان علمي بالا، متخصص،خلاق و ديدگاهی همراه با نوآوری برخوردار باشد زمينه ساز رشد، بالندگي، توسعه صنعتی و ايجادکننده اقتصادی پويا  و توليد محور می شود.

ما در شركت یراق سازان آرمان همواره تلاش مینماییم تا با تمرکز بر مشتری مداری، تلاش مجدانه جهت نیل به کیفیت بالاتر تمامی محصولات و توجه ویژه به الزامات زیست محیطی به عنوان عضوی از جامعه صنعتی باشيم و در تمام زمینه ها در جهت تامین تقاضای روزافزون مشتریان با تمام قوا تلاش كنيم.

ما در یراق سازان آرمان برای حرکت رو به جلو و دست یابی به موفقیت های آتی خود و كسب بازارهاي متعدد داخلي و خارجي به مدد  پروردگار،‌ حصول رضایتمندي مشتریان وخشنودی کارکنان باور داریم.

در این رهگذار، نبايد فراموش كنيم كه زنان و مردانی پا به اين مجموعه گذاشتند و براي رشد و شکوفایی آن تلاش كردند تا نام شرکت یراق سازان آرمان بر تارک توليد یراق آلات در صنعت برق اين مرز و بوم بدرخشد و شرکتی پيشگام در ايران و خوشنام در منطقه باشد.
اميدواريم بتوانيم به مدد مديران ومهندسان و كاركنان زحمتكش شرکت، با كار موثر و بهره وري بالا در جهت رشد روز افزون صنعت برق ايران حركت نماییم .

محمد خطیبی
رئیس هیات مدیره